POWRÓT NA STRONĘ GŁOWNĄ LOKALIZACJE ZDJĘCIA KRYNICY MORSKIEJ KONTAKT

Pokoje ul. Żeromskiego 2

     Zapraszamy Państwa do całorocznych, komfortowych pokoi znajdujących się w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 2

 

Obiekt położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w niewielkiej 150 m. odległości do morza i centrum. Cicha i spokojna okolica powoduje, że Państwa wypoczynek jest bardzo komfortowy i na długo zapada w pamięci, powodując chęć ponownego korzystania z naszych usług.

 

Pokoje przygotowane są dla dwóch, trzech i czterech osób.  Każdy z nich  posiada funkcjonalny w pełni wyposażony aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem, lodówkę i kuchenkę elektryczną, telewizor, balkon ze stolikiem i krzesełkami. W łazience z wc znajduje się również umywalka oraz kabina natryskowa.

 

Każdy z naszych lokali posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu.

 

Dla zmotoryzowanych zapewniamy indywidualne miejsca parkingowe.

 

Lokalizacja, wyposażenie jak i standard powodują, że w naszych obiektach bardzo dobrze czują się pary, rodziny z dziećmi jak również grupy przyjaciół.

 

Przy wcześniejszej informacji istnieje możliwość uzgodnienia dodatkowego wyposażenia: np: koc, parawan, krzesełko do karmienia dzieci, wanienka do kąpieli itd. itp.

 

Koszt najmu, który jest uzależniony od pory roku, terminu, długości pobytu jak i ilości osób wypoczywających jest  uzgadniany telefonicznie lub mailowo.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY ROK. GWARANTUJEMY UDANY WYPOCZYNEK ! ! !

 

tel. kom. 604 307 568

Skontaktuj się z nami    604-307-568

Copyright © 2017 Agencja Reklamowa GABO s.c.