POWRÓT NA STRONĘ GŁOWNĄ LOKALIZACJE ZDJĘCIA KRYNICY MORSKIEJ KONTAKT

Apartament 1-pokojowy ul. Żeromskiego 6

    Zapraszamy Państwa do całorocznego, komfortowego apartamentu znajdującego się w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 6

Nasz apartament położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w niewielkiej 200 m. odległości do morza i centrum. Cicha i spokojna okolica powoduje, że Państwa wypoczynek jest bardzo komfortowy i na długo zapada w pamięci, powodując chęć ponownego korzystania z naszych usług.

 

Apartament  przygotowany jest dla dwóch, trzech i czterech osób.  Posiada funkcjonalny w pełni wyposażony aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem, lodówkę i kuchenkę elektryczną, telewizor, internet wifi, balkon ze stolikiem i krzesełkami. W łazience z wc znajduje się również umywalka oraz kabina natryskowa. Dla zmotoryzowanych zapewniamy indywidualne miejsca parkingowe.

 

Lokalizacja, wyposażenie jak i standard powodują, że w naszych obiektach bardzo dobrze czują się pary, rodziny z dziećmi jak również grupy przyjaciół.

 

Przy wcześniejszej informacji istnieje możliwość uzgodnienia dodatkowego wyposażenia: np. koc, parawan, żelazko, deska do prasowania, wanienka, krzesełko do karmienia dzieci itd. itp.

 

Koszt najmu, który jest uzależniony od pory roku, terminu, długości pobytu jak i ilości osób wypoczywających jest  uzgadniany telefonicznie lub mailowo.


 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY ROK. GWARANTUJEMY UDANY WYPOCZYNEK ! ! !

 


tel. kom. 604 307 568

 

Skontaktuj się z nami    604-307-568

Copyright © 2017 Agencja Reklamowa GABO s.c.